ETF Osijek
Molimo Vas da se logirate. Ukoliko ima problema s reg. ili logiranjem slobodno se javite na mail
etfos.admin(at)gmail.com
ETF Osijek
Molimo Vas da se logirate. Ukoliko ima problema s reg. ili logiranjem slobodno se javite na mail
etfos.admin(at)gmail.com
ETF Osijek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ETF Osijek

Forum studenata ETF-a u Osijeku
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 POMOĆ DOBRODOŠLA! :)

Go down 
Autor/icaPoruka
anjaaa




Broj postova : 1
Registration date : 02.06.2009

POMOĆ DOBRODOŠLA! :) Empty
PostajNaslov: POMOĆ DOBRODOŠLA! :)   POMOĆ DOBRODOŠLA! :) Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:08 pm

Ovako , studentica sam na Međimurskom Veleučilištu u Čakovcu [ www.mev.hr ako kojim slucajem nekog zanima,al sumnjam Razz ] i htjela bi se prebacit na stručni studij računarstva- informatika. zvala sam danas studentsku službu , i gospođa mi rekla da moram do 9. mjeseca poslat zamolbu i nastavni plan i program studija na kojem sam sad.zanima me sto bi trebalo u toj zamolbi pisat tocno(?). znam takodjer da u zamolbi treba navesti dobar razlog,i neznam dal bi dovoljno dobar razlog bio to što mi se neda studirat na bullshit [blago rečeno bez pretjerivanja] veleučilištu .. i jos me zanima jedna stvar, a to je , da li automatski , ako prihvate moju zamolbu , upisujem prvu godinu opet, i da li cu biti bez placanja, posto sam i sad bez placanja...(?)
stoga, ako tko moze pomoci . priti pliz Smile

zahvaljujem unaprijed Smile
[Vrh] Go down
 
POMOĆ DOBRODOŠLA! :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ETF Osijek :: Trgovina :: Ostalo-
Forum(o)Bir: